Informacje podstawowe
Nazwa stanowiska Wychowawca Kolonijny
Numer referencyjny BK/028/2024
Rodzaj zatrudnienia umowa cywilnoprawna
Branża Turystyka
Termin składania ofert 31.08.2024
Ważne do 19.07.2024
Do pobrania plakat_wychowawca.png
Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • zapoznanie się z kartami kwalifikacyjnymi uczestników wypoczynku i poinformowanie kierownika o specjalnych potrzebach uczestników,
  • przygotowanie planu zajęć uczestników wypoczynku podzielonych na grupy oraz jego realizacja zgodnie z rozkładem dnia,
    opieka nad dziećmi podczas wypoczynku podzielonymi na grupy i zapewnienie im bezpieczeństwa, odpowiedniej higieny, wyżywienia i innych czynności opiekuńczych,
  • zapewnienie uczestnikom wypoczynku, we współpracy z ratownikiem wodnym, opieki w czasie korzystania z wyznaczonych obszarów wodnych,
  • wykonywanie innych czynności zleconych przez kierownika wypoczynku oraz wspieranie go w jego obowiązkach.

Co oferujemy:

  • niezapomniane wspomnienia,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
  • umowę zlecenie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • zakwaterowanie i wyżywienie,
  • zwrot kosztów dojazdu,
  • ubezpieczenie NNW.

Jakich dokumentów będziesz potrzebował:

  • kurs wychowawcy wypoczynku,
  • świadectwo ukończenia szkoły średniej lub studiów,
  • zaświadczenie o niekaralności.
Pozostałe informacje

Do aplikacji prosimy załączyć klauzulę następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnej rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanym dalej ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO)”.

Robert Sajnaj LUTUR
Fabryczna 15/12
20-301 Lublin
NIP: 9181231600
Sposób aplikacji
Masz pytania? A może chcesz aplikować? Skontaktuj się z nami: tel. 606 710 122 lub kadry@lutur.pl